خدمات اینوفیکس

تعمیرات کنسول بازی در اینوفیکس

تعمیرات کنسول بازی در اینوفیکس یکی دیگر از خدمات تخصصی قابل ارائه به شما کاربران عزیز میباشد. تعمیر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه کنسول بازی اصلا کار راحتی نبوده و به تخصص و دانش و مهارت نیاز دارد. اینوفیکس با بررسی تخصصی تمامی بخش های دستگاه اعم از سخت افزاری و نرم افزار، عیوب دستگاه شما را پیدا کرده و با فضای مجهر و پیشرفته موجود در اینوفیکس و دانش و تخصص تکنسین های مجرب، تعمیر و ترمیم دستگاه را بسته به نوع مشکلی که دارد، آغاز میکنند. تعمیر و ترمیم کنسول بازی شما در مدل های مختلف مانند ایکس باکس، ps4 ,ps5 ,ps2 , ps1, دسته بازیps4 ,ps3 ,ps5 انجام میشود.

تعمیر کنسول بازی با هزینه مناسب

امروزه تعمیر کنسول بازی با هزینه مناسب یکی از دغدغه دارندگان کنسول بازی است. کنسول های بازی مانندهر وسیله الکترونیکی دیگری ممکن است دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. قیمت بقالای دستگاه کنسول بازی باعث شده افراد در زمان بروز مشکل بجای تعویض و خرید یک کنسول بازی جدید به تغمیر ان بپردازند. تعمیر دستگاه توسط افراد غیر متخصص ممکن است باعث بروز خسارات جبران ناپذیری به کنسول بازی شود. مجموعه اینوفیکس با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان در زمینه تعمیرات کنسول بازی، دستگاه شما را جهت بازیابی مجدد در رمانی کوتاه و بقا قیمتی مناسب تعمیر و ترمیم کنند.

تعمیرات کنسول بازی در تهران

تیم متخصص اینوفیکس با داشتن فضایی پیشرفته و مجهز به دستگاه ها و ابزارات مورد نیاز و فراگیری از دانش و مهارت و تخصص تکنسین ها همواره در تلاش است تا دستگاه شما در فضایی مناسب و با بهترین تجهیزات در جهت بازیابی مجدد تعمیر و ترمیم شود. برای استفاده از خدمات اینوفیکس در زمینه تعمیرات کنسول بازی تنها کافیست با مراجعه در ساعات کاری به شعبه اینوفیکس، کالای خود را جهت بازیابی و یا تعمیر به کارشناسان اینوفیکس تحویل دهند. کارشناسان متخصص اینوفیکس در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی دستگاه شما را آغاز کرده و بعد از انجام تعمیرات، جهت تحویل کنسول بازی با شما ارتباط برقرار میکنند.

اینوفیکس چه کنسول بازی هایی رو تعمیر میکنه؟

تعمیر ایکس باکس

تعمیر PS1

تعمیر PS2

تعمیر PS4

تعمیر PS5

تعمیر دسته بازی PS3

تعمیر دسته بازی PS4

تعمیر دسته بازی PS5

تعمیرات کنسول بازی ps4

برای تعمیرات کنسول بازی PS4 خود، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

1. تماس با خدمات پشتیبانی سازنده: شما می‌توانید با شرکت سازنده کنسول PS4 یعنی Sony تماس بگیرید و مشکل خود را گزارش دهید. آنها ممکن است راهنمایی کنند و در صورت نیاز، شما را به یک مرکز تعمیرات مجاز ارجاع دهند.

2. مراجعه به مرکز تعمیرات مجاز: Sony معمولاً مراکز تعمیرات مجازی را در برخی شهرها و مناطق دارد. می‌توانید با مرکز تعمیرات مجازی تماس بگیرید و درباره مشکلات خود صحبت کنید و سپس نوع و مدل کنسول PS4 خود را برای تعمیر ارسال کنید.

3. استفاده از خدمات تعمیرات مستقل: اگر به مرکز تعمیرات مجاز دسترسی ندارید یا کنسول PS4 شما دارای گارانتی نیست، می‌توانید از خدمات تعمیرات مستقل استفاده کنید. در این صورت، بهتر است از تعمیرکارانی با تجربه و دارای نظرات و بررسی‌های مثبت از سوی مشتریان قبلی استفاده کنید.

قبل از انجام هر گونه تعمیرات، بهتر است با مرکز تعمیرات یا تعمیرکار مورد نظر خود تماس بگیرید و جزئیات مربوط به مشکلات خود و هزینه‌های مربوطه را بپرسید.

تعمیر کنسول بازی x box

برای تعمیر کنسول بازی Xbox خود، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

1. تماس با خدمات پشتیبانی مایکروسافت: شما می‌توانید با شرکت مایکروسافت، سازنده کنسول Xbox، تماس بگیرید و مشکل خود را گزارش دهید. آنها ممکن است راهنمایی کنند و در صورت نیاز، شما را به یک مرکز تعمیرات مجاز ارجاع دهند.

2. مراجعه به مرکز تعمیرات مجاز: مایکروسافت معمولاً مراکز تعمیرات مجازی را در برخی شهرها و مناطق دارد. می‌توانید با مرکز تعمیرات مجازی تماس بگیرید و درباره مشکلات خود صحبت کنید و سپس نوع و مدل کنسول Xbox خود را برای تعمیر ارسال کنید.

3. استفاده از خدمات تعمیرات مستقل: اگر به مرکز تعمیرات مجاز دسترسی ندارید یا کنسول Xbox شما دارای گارانتی نیست، می‌توانید از خدمات تعمیرات مستقل استفاده کنید. در این صورت، بهتر است از تعمیرکارانی با تجربه و دارای نظرات و بررسی‌های مثبت از سوی مشتریان قبلی استفاده کنید.

قبل از انجام هر گونه تعمیرات، بهتر است با مرکز تعمیرات یا تعمیرکار مورد نظر خود تماس بگیرید و جزئیات مربوط به مشکلات خود و هزینه‌های مربوطه را بپرسید.

پس از حضور شما و اعلام خرابی دستگاه کارشناسان ما به سرعت شروع به بررسی و اعلام قیمت می کنند

قبل از انجام تعمیرات، می‌توانید با مرکز تعمیرات یا تعمیرکار مورد نظر خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره هزینه تعمیرات، زمان لازم برای تعمیرات و هر نوع مشکل دیگری که کنسول شما دارد، بپرسید.

ما همه خدمات خود را با گارانتی انجام میدهیم.پس نگران خرابی مجدد نباشید

شما کافیست با تماس با این مجموعه از خدمات شرکت استفاده نمایید

 
تماس بگیرید