خدمات اینوفیکس

تعمیرات تخصصی ضبط و باند

مرکز تعمیرات اینوفیکس توانسته با بکارگیری نیروی کار ازموده در امر تعمیرات ضبط و باند در همه برندها شناخته شده و ضبط و باند شما را تعمیر نماید،برای اطمینان بیشتر شما گارانتی معتبر شرکتی ارائه.

نحوه عیب یابی و تعمیر ضبط و باند


در روند عیب یابی کارشناسان ما در لحظه ورود شما با تست و عیب یابی چه در زمینه سخت افزار یا نرم افزار حدود هزینه و زمان ان را اعلام مینمایند و در صورت موافقت شروع به تعمیر و حل مشکل مینمایند.

نحوه و تعمیر نرم افزار

در صورت ایرادات نرم افزاری یا اپدیت سیستم شما یا ریست فکتوری و ویروس کشی با هماهنگی شما انجام میشود و دلیل ان بخاطر از بین رفتن اطلاعات میباشد،این بخش در ضبط و باند مختلف یا برندهای مختلف بخاطر نوع سیستم نرم افزاری ان میباشد.

نحوه و تعمیر سخت افزار

تعمیرات چه در بخش نرم افزار یا سخت افزار نیاز به تجربه و تبحر خاص دارد.پس تلاش ما در مجموعه اینوفیکس با بکارگیری از دستگاههای مرتبط برای تعمیرات سعی در ارائه خدمات هرچه بهتر میباشد،قدیمی بودن ضبط و باند یا ویروسی شدن ان باعث عدم تعمیر ان نیست پس میتوانید با مراجعه به این مجموعه مشکل ضبط و باند خود را حل کنید.

مشکلات باطری و عدم شارژ

خالی شدن شارژ در چند دقیقه یا متورم شدن باطری دلیل خرابی حتمی باطری دارد اما خرابی برد شارژ و عدم صحیح شارژ دلیل خالی شدن یکدفعه باطری میشود.پس اول چک کردن مین و ای سی شارژ قبل از تعویض باطری باعث خرابی مجدد یا هزینه اضافی نمیگردد.

اینوفیکس چه ضبط و باند هایی رو تعمیر میکنه؟

هر نوع ضبط و باندی که شما دارید

پس از تماس با کارشناسان ما در اینوفیکس، آن ها به سرعت عیب یابی کرده و قیمت را به شما اعلام می کنند

پس از تماس با کارشناسان ما در اینوفیکس، آن ها به سرعت عیب یابی کرده و با توجه به مشکلات موجود زمان تقریبی را به شما اعلام می کنند را به شما اعلام می کنند

تمامی خدمات ما در اینوفیکس دارای گارانتی می باشد

کافیست با اینوفیکس تماس بگیرید

تماس بگیرید