مرکز تخصصی اینوفیکس

مجموعه اینوفیکس با ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات تلویزیون، لپ تاپ، گوشی موبایل، کنسول بازی و .. به همراه تجهیزات پیشرفته و به روز و کارشناسان با تجربه و حرفه ای در زمینه های فوق سعی در جلب رضایت مشتریان را دارد.
تجربه تعمیرات کالا با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن و اطمینان از بازیابی کالای خود را با اینوفیکس تجریه کنید.

ماموریت

این مجموعه در نظر دارد با نگاه هوشمندانه به تکنولوژی فرآیند ارائه خدمات را به بهترین نحو ممکن محقق کند.

ارزش ها

کیفیت حداکثری در ارائه خدمات نظم و انضباط کاری و اداری مسئولیت پذیری

چشم انداز

چشم انداز: به مشتریان مان پایین ترین قیمت ممکن و با بهترین حق انتخاب را ارائه داده و زندگی روزمره را برای بسیاری بهبود می بخشیم.

تلویزیون سونی تصویر دارد ولی صدا ندارد

تعمیرات سریع و مطمئن با اینوفیکس

تعمیرات خود را به ما بسپارید!

خدمات ما در اینوفیکس

ما چجوری به شما کمک میکنیم؟

تعمیرات تلویزیون

با توجه به حساسیت قطعات تلویزیون و امکان بروز جبران های آسیب ناپذیر، تکنسین های متخصص اینوفیکس به همراه تجهیزات پیشرفته تعمیر و بازیابی مجدد را در محل انتخابی شما انجام میدهند

همین حالا با با ما تماس بگیرید

کلیک کنید

تعمیرات ضبط و باند

تعمیر و بازیابی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ضبط و باند شما توسط کارشناسان متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین تجهیزات و قطعات در فضایی مجهز انجام میشود. به زودی در اینوفیکس

همین حالا با با ما تماس بگیرید

کلیک کنید

تعمیرات لپ تاپ

تعمیر و بازیابی لپ تاپ در فضایی مجهز و پیشرفته را با اینوفیکس تجربه کنید. کارشناسان مجرب اینوفیکس در کوتاه ترین زمان ممکن بازیابی و تعمیر لپ تاپ شما را انجام میدهند. به زودی در اینوفیکس

همین حالا با با ما تماس بگیرید

کلیک کنید

تعمیرات کنسول بازی

به زودی در اینوفیکس

همین حالا با با ما تماس بگیرید

کلیک کنید
تجربه کار با ما

چرا اینوفیکس

کارشناسان مجرب اینوفیکس با سابقه ای طولانی و شرکت در دوره های متعدد آموزشی آماده رفع مشکلات و عیوب دستگاه شما در تمامی بخش ها میباشند.

سرعت تعمیرات
0%
گارانتی خدمات
0%
قیمت
0%
تخصص
0%

درباره ما

مجموعه اینوفیکس با ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های الکترونیک، در فضایی مجهز و به همراه تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و بهره گیری از دانش و تخصص و مهارت کارشناسان مجرب سعی در جلب رضایت مشتریان دارد. مجموعه اینوفیکس با بهره گیری از دانش روز دنیا سعی دارد تا دستگاه های شما را به بهترین شکل جهت بازیابی مجدد آماده کند. کارشناسان مجرب اینوفیکس با سابقه ای طولانی و شرکت در دوره های متعدد آموزشی آماده رفع مشکلات و عیوب دستگاه شما در تمامی بخش ها میباشند.

سوالات پر تکرار شما عزیزان

حدود %۹۰ در صد تعمیرات تلویزیون در منزل انجام می شود، مگر اینکه مشتری اجازه تعمیرات در منزل را ندهد. اگر زمان تعمیرات بیش از ۱ ساعت باشد، متخصصان اینوفیکس به دلیل حفظ تمرکز و بالابردن کیفیت تعمیرات را فقط در تعمیرگاه تخصصی انجام خواهند داد.

قبل از شروع تعمیرات همه مواردی که نیاز به تعمیر دارند با تخمین هزینه به مشتری اعلام می شود و پس از رضایت مشتری تعمیرات شروع می شود.

در تعمیرات لوازم الکترونیکی هیچگونه تضمین ۱۰۰ درصدی وجود ندارد. بخاطر داشته باشید گرد و غبار روی لوازم الکترونیکی بخصوص بردهای لب تاپ باعث ایجاد فضای الکترومغناطیسی می شود که همین مورد احتمال ایجاد خطا در کارکرد بردهای الکترونیکی را بالا می برد.

درصورت رضایت مشتری و سلب هرگونه تعهد  از اینوفیکس در خصوص خسارت به لوازم، این امر میسر خواهد بود.

ممهم ترین عامل در هزینه تعمیرات لوازم الکترونیکی میزان آسیبی است که به دستگاه وارد شده است. به همین دلیل بجز بررسی دستگاه توسط متخصصان اینوفیکس در محل مشتری یا در تعمیرگاه، امکان اعلام هزینه حتی بصورت تخمینی وجود ندارد.

خیلی سریع لوازم خود را تعمیر کنید!

۰۱

ارسال برای ما​

کافیست لپ تاپ یا گوشی و یا ایکس باکس آسیب دیده خود را برای ما ارسال کنید و یا شخصا برای تعمیر به تعمیرگاه بیاورید.

۰۲

تعمیر سریع

کارشناسان ما در سریع ترین زمان اقدام به رفع مشکل لوازم شما میکنند و با اصولی ترین روش ها سعی میکنند تا مشکل را حل نمایند.

۰۳

برگشت به شما

پس از اتمام کار، لوازم شما به شما تحویل داده میشود. درصورت تمایل میتوان لوازم شما را به صورت پست به دست شما رساند.

مقالات تخصصی اینوفیکس

روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون تصویر نداره

متأسفانه، اگر تلویزیون شما تصویر ندارد، احتمالاً مشکلی در عملکرد آن وجود دارد. در اینجا چند راهنمایی برای رفع مشکل تصویر در تلویزیون شما آورده

ادامه مقاله
تماس بگیرید